Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Koncert zespołu Perfect w Toruniu
Michał Ciechowski 29 listopada, 2015, 15:47 Kultura i rozrywka
crystal_comp
W piątkowym wydaniu dwutygodnika Tylko Toruń ukaże się przedkoncertowa rozmowa z wokalistą zespołu - Grzegorzem Markowskim (fot.

Ostatni koncert w ramach trasy z okazji 35-lecia legendarnego zespołu Perfect odbędzie się w Toruniu! Gościem wydarzenia będzie Patrycja Markowska.

Trasa koncertowa zatytułowana została „Wszystko ma swój czas”. Tytuł taki nosi także utwór promujący najnowszą płytę zespołu – „DaDaDam”.

W 2015 roku trasa liczyła 30 niepowtarzalnych koncertów w największych miastach Polski i 30 okazji do powspominania największych przebojów zespołu oraz posłuchania nowych aranżacji i utworów z płyty DaDaDam, która w niecały miesiąc od premiery uzyskała status złotej.

„Wszystko ma swój czas” staje się już tak popularne jak niegdyś „Nie płacz Ewka” Czy „Autobiografia”, co świadczy o nieprzemijającej wyjątkowości legendarnego już zespołu Perfect.

Toruński koncert wieńczący trasę koncertową odbędzie się 6 grudnia 2015 roku, w Hali Sportowo-Widowiskowej – Toruń Arena przy ul. Gen. J. Bema.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także