Kontakt

Tylko Toruń, 
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 41,
87-100 Toruń

Redakcja: redakcja@tylkotorun.pl
tel. 733 842 795 

 

Radosław Rzeszotek – redaktor naczelny
prezes@fundacja-medium.pl

 

Łukasz Piecyk – sekretarz redakcji
l.piecyk@tylkotorun.pl

 

Wojciech Giedrys – dziennikarz
w.giedrys@tylkotorun.pl

 

Michał Ciechowski – dziennikarz
m.ciechowski@tylkotorun.pl

 

Robert Kamiński – dziennikarz
r.kaminski@tylkotorun.pl

 

Kinga Baranowska – edytor, działalność wydawnicza
k.baranowska@fundacja-medium.pl

 

Dział handlowy: reklama@tylkotorun.pl

 

Anna Lewandowska – specjalista ds. obsługi klienta
a.lewandowska@tylkotorun.pl
tel. 535 405 385

 

Justyna Tobolska – specjalista ds. obsługi klienta
tel. 603 285 530

 

Karol Przybylski – specjalista ds. obsługi klienta
tel. 665 169 292

 

Małgorzata Kramarz – specjalista ds. obsługi klienta
tel. 607 908 607

 

Paweł Skraba – specjalista ds. obsługi klienta
tel. 661 903 202