Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Krystyna Podelska wystąpi 29 czerwca na deskach Teatru Muzycznego w Toruniu
Inga Kaźmierczak 27 czerwca, 2014, 14:57 Kultura i rozrywka Miasto
slider-krysia - Kopia (2)
Aktorka znana z komedii Stanisława Barei ,,Miś'' wystąpi w toruńskim teatrze (fot. Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu)

Krystyna Podelska urodziła się w Londynie, po raz pierwszy przyjechała do Polski w latach 50. ubiegłego wieku. Od połowy lat 70. przyjeżdżała do kraju tylko po to, by zagrać u znakomitych reżyserów takich jak Stanisław Bareja czy Krzysztof Zanussi. Tym razem wystąpi w Toruniu w spektaklu ,,Mój Boski Rozwód”.

Wszyscy pamiętamy jej znakomitą rolę w ,,Misiu” Stanisława Barei. Krystyna Podelska zagrała Aleksandrę Kozeł, narzeczoną prezesa Ochódzkiego. W niedzielę 29 czerwca 2014 roku zobaczymy ją na deskach toruńskiego teatru w spektaklu ,,Mój Boski Rozwód” w reżyserii Jerzego Gruzy. Spektakl rozpocznie się o godzinie 19.00 i potrwa 70 minut.

Mój Boski Rozwód” to historia kobiety w średnim wieku, której życie zaczyna się rozpadać. Wzruszająca i zabawna historia opisuje życie Angeli, którą porzucił mąż, córka wyprowadziła się do narzeczonego, a matka nie ma dla niej współczucia.  Angela zostaje z psem i telefonem. Musi na nowo ułożyć sobie życie i zmierzyć z nową sytuacją. Jak jej to wyjdzie? Czy ponownie stanie się przebojową i pełną energii kobietą?

Koszt biletu normalnego wynosi 35 zł, w przedsprzedaży dostępne do 18 czerwca w cenie 30 złotych. Bilety ulgowe dla studentów, emerytów oraz bilety grupowe (przy jednorazowym zakupie powyżej 10 sztuk) to koszt 25 złotych. Bilety można kupić w siedzibie Teatru od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 przy ulicy Żeglarskiej 8 oraz przez serwis www.ebilet.pl

 


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także