KS Toruń nawiązał współpracę z Bankiem Spółdzielczym w Toruniu [zdjęcia]

Prezesi grup podpisali dokumenty podczas konferencji na toruńskiej Motoarenie (fot. Adam Zakrzewski)

Na toruńskiej Motoarenie odbyła się konferencja prasowa, podczas której Klub Sportowy Toruń zawarł umowę sponsorską z Bankiem Spółdzielczym w Toruniu. Dokumenty podpisali prezes Przemysław Termiński z KS Toruń oraz Grzegorz Flanz z BS Toruń.

– Od wielu lat wspieramy lokalny sport, za co zostaliśmy wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Torunia tytułem Mecenasa Toruńskiego Sportu – powiedział podczas spotkania Grzegorz Flanz, Wiceprezes Zarządu Banku.- Widzimy potencjał marketingowy w toruńskim żużlu i dlatego współpracujemy już 9 lat niezależnie od wyników sportowych. Wszystkim kibicom życzę mnóstwo emocji a żużlowcom samych sukcesów w nowym sezonie!

Prezes Klubu Sportowego Toruń, Przemysław Termiński również skomentował tak ważny dla klubu moment.

–  Bank Spółdzielczy w Toruniu jest jednym z naszych głównych i stabilnych partnerów, na którym zawsze możemy polegać. Cieszę się, że możemy wspólnie z Bankiem wiązać nasze marki i budować ich wartość.

Dzięki podpisanej umowie Bank Spółdzielczy w Toruniu będzie widoczny na stadionie m.in. dzięki logo na dmuchanych bandach, banerach reklamowych, koziołkach reklamowych, a także na strojach zawodników oraz karnetach.

Fot. Adam Zakrzewski