Kuba Badach zaśpiewa na Jordankach

- To moje podziękowanie dla Zauchy – mówi wokalista. (fot. nadesłane)

Utwory Andrzeja Zauchy we wrześniu wybrzmią w Centrum Kulturalno-Kongresowym na toruńskich Jordankach. Na scenie wykona je Kuba Badach. Wydarzenie odbędzie się 25 września o godzinie 19.00.

Artysta wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Zauchy, w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha.

– To moje podziękowanie dla Zauchy – mówi wokalista. – Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”. Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory.

Bilety w cenach: 69 zł (strefa C), 89 zł (strefa B), 99 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.goodtaste.com.pl, www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn

Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976) – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem.Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.