„Lekarze” znów w Toruniu

Na plan filmowy do Torunia przyjechała m.in.: Magdalena Różczka i Agnieszka Więdłocha (fot. TVN)

„Lekarze” powrócili do Torunia. Ekipa popularnego serialu kręci w naszym mieście zdjęcia do czwartej już serii, gdzie zobaczymy m.in. nowy most drogowy, piękne plenery i – już tradycyjnie – uliczki urokliwej toruńskiej starówki.

Ekipa „Lekarzy” gości w Toruniu od 3 do 10 lutego. Do głównej obsady serialu w roli nowego ordynatora chirurgii dołączy Wojciech Mecwaldowski. Pojawi się także Anna Polony, Ewa Ziętek i inne sławy. Serię będzie reżyserował Filip Zybler i Marcin Wrona.

– W czwartej serii będzie się dużo działo. Zdradzę tylko, w poniedziałek, 3 lutego, karetka gnała przez Toruń z rannym Filipem, przyjacielem Beaty. Z kolei Piotr Polk, czyli serialowy profesor Florczyk,będzie pędził po nowym moście drogowym – uchyla rąbka tajemnicy Dorota Chamczyk, producentka serialu „Lekarze”.

Zdjęcia będą kręcone także m.in. pod domem Sylwii i doktora Ordy na ul. Mostowej, w „Różach i Zen”, w Złotorii oraz oczywiście w Centrum targowym Park, które na tę okoliczność znowu zmieni się w szpital.

– Te odcinki będą emitowane wiosną, ale to nie koniec. Gdy zrobi się ciepło, może w wakacje, wrócimy do Torunia, by nagrywać piątą serię – zdradza Dorota Chamczyk.