Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Lekcje z ZUS w toruńskich szkołach
Tylko Toruń 4 września, 2015, 11:43 Aktualności Miasto
Ulotka-page-001
Tegoroczna edycja projektu, podobnie jak ubiegłoroczna, zostanie zakończona Konkursem Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych (fot. nadesłane)

Oddział ZUS w Toruniu zaprasza nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w „Lekcjach z ZUS”.  Jest to pierwszy w najnowszej  historii Polski projekt budowania świadomości młodego  pokolenia  Polaków w zakresie ubezpieczeń społecznych. Lekcje z ZUS pomagają zrozumieć dlaczego nowoczesne państwa formułują politykę zabezpieczenia społecznego i jak ta polityka wpływa na przyszłość każdego obywatela.

Projekt trwa od 2013 r. i nadal jest kontynuowany. Materiały edukacyjne zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli zamieszczone są na stronie internetowej www.zus.pl/LekcjezZUS.

Tegoroczna edycja projektu, podobnie jak ubiegłoroczna, zostanie zakończona Konkursem Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.

– Zależy nam  aby z wiedzą o ubezpieczeniach społecznych dotrzeć do jak największego grona osób, również do uczniów – naszych przyszłych klientów – mówi Bożena Maria Wankiewicz, rzecznik prasowy O/ZUS w Toruniu.

Wszystkie szkoły, które chcą wziąć udział w Lekcjach z ZUS-em mogą się zgłaszać do dnia 30 września 2015r. drogą elektroniczną na adres e-mailowy wankiewiczb@zus.pl lub pocztą tradycyjną na adres :Oddział ZUS w Toruniu, ul. Mickiewicza 33/39, pok. 330.

 


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także