Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Letnia Akademia Żużlowa wielkim sukcesem Unibaksu Toruń
Michał Ciechowski 6 lipca, 2014, 12:52 Sport i rekreacja
Fot. Adam Zakrzewski (64)
Czterdziestu zapisanych chłopców przejdzie w najbliższych dniach badania lekarskie sfinansowane przez Unibax (fot. Adam Zakrzewski)

Sukcesem zakończył się nabór do Letniej Akademii Żużlowej, który odbył się w sobotę, na toruńskiej Motoarenie. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się aż czterdziestu chłopców.

– Czujemy, że takich talentów jak Paweł Przedpełski jest w Toruniu więcej – mówił Tomasz Kaczyński, prezes Unibaksu. – By znalezienie ich było możliwe, toruński klub organizuje w lipcu Letnią Akademię Żużlową. Młodzi adepci będą próbować swoich sił na minitorze, trenując pod okiem Jana Ząbika i pozostałych członków sztabu szkoleniowego.

Czterdziestu zapisanych chłopców przejdzie w najbliższych dniach badania lekarskie sfinansowane przez Unibax. Następnie rozpoczną się próby jazdy na minitorze.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 9 lipca. Treningi organizowane będą w każdą środę i sobotę do końca lipca. Sztab szkoleniowy Unibaksu liczy na to, że najbardziej wytrwali adepci pozostaną w akademii żużlowej na stałe.

Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także