Lisi Ogon: 16-letnia dziewczyna skuta kajdankami w bagażniku. Bokser z Torunia jednym z biorących udział w zdarzeniu?

Bartosz był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem

Skutą kajdankami 16-latkę odnaleźli policjanci w bagażniku samochodu, który dachował w miejscowości Lisi Ogon (pow. bydgoski). Kierowca i pasażer samochodu uciekli z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło około godz. 6. Samochód osobowy marki nissan primera dachował na obwodnicy Bydgoszczy. Kierowca i pasażer auta uciekli, zostawiając w bagażniku 16-latkę. Dziewczyna prawdopodobnie padła ofiarą porwania. Była w szoku. Przewieziono ją do szpitala.

Policjanci po poszukiwaniach zatrzymali kierowcę i jego pasażera. To prawdopodobnie Bartosz R., 21-letni toruński bokser oraz 26-letni Łukasz P. z Chełmży. Dziewczyna, która była w bagażniku, to mieszkanka Chełmna.

– Bartosz był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem, zdobywał medale – mówi jego były trener Marek Marszał. – Decyzją klubu musieliśmy go odsunąć od treningów i zakończyć z nim współpracę.

Z naszych informacji wynika, że Bartosz w ostatnich miesiącach wpadł również w złe towarzystwo, znikał też z domu. Jutro obaj mężczyźni biorący udział w zdarzeniu zostaną przesłuchani w prokuraturze w Chełmnie.