„Live at Pamela Blues” albumem roku według portalu bluesonline.pl

Mark Olbrich w trakcie premiery płyty w HRP Pamela (fot. Agata Jankowska)
Wydany przez HRPP RECORDS (wytwórnia reprezentująca Hard Rock Pub Pamela) koncertowy krążek zespołu Mark Olbrich Blues Etrnity pt. „LIVE AT PAMELA BLUES” zdobył tytuł BLUESOWEJ PŁYTY ROKU 2014. Materiał, który znalazł się na tym albumie, został zrealizowany na koncercie MOBE w czerwcu 2013 roku w Hard Rock Pubie Pamela.

Tytuł przyznany w wyniku głosowania internautów na prestiżowym portalu www.bluesonline.pl. Płyta została wydana na winylu oraz w formacie CD. Oprócz polskiego wydania istnieją również wydania angielskie i amerykańskie, które różnią się od polskiego okładką.

– To niezwykle miłe, że w Polsce ukazało się specjalne polskie wydanie, dzięki wytwórni HRPP Records, która ma super podejście do tej muzyki i w pełni rozumie nas wykonawców a także jej odbiorców. Nagroda Najlepszej Bluesowej Płyty Roku 2014 – była dla nas zaskoczeniem  i jesteśmy bardzo wdzięczni polskim słuchaczom, że nas zauważyli i tak wysoko ocenili naszą płytę. Wiem od kolegów z bluesa, że w Polsce grają  sami najlepsi na świecie więc słuchacze są bardzo wymagający – przyznaje Mark Olbrich.