Lokalni wytwórcy pojawią się na Świątecznych Przysmakach Regionów

Wystawcy oferować będą ekologiczne, tradycyjne, regionalne potrawy, aromatyczne nalewki, swojskie wędliny, ryby, soki tłoczone z polskich owoców, niepowtarzalne w smaku sery, egzotyczne bakalie, przyprawy, herbaty czy kawy i tym podobne produkty (fot. nadesłane)

W dniach 17 – 18 grudnia 2016 roku Targi Toruńskie zapraszają do udziału w organizowanych po raz pierwszy w Grodzie Kopernika Świątecznych Przysmakach Regionów. Wydarzenie zorganizowane zostanie w Centrum Targowym „PARK” przy ul. Szosa Bydgoska 3.

Świąteczne Przysmaki Regionów to przede wszystkim niepowtarzalna szansa na poznanie nowych, wręcz ciekawych potraw, które bardzo często są przygotowywane tylko raz do roku – właśnie w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Odwiedzający będą mieli okazję spróbować oraz zakupić przysmaki wytworzone przez lokalnych wytwórców, małe, rodzinne firmy, gdzie stawia się przede wszystkim na jakość potraw. Zapraszamy do odbycia z nami kulinarnej podróży przez całą Polskę i pozostałe części świata. Degustacje naszych lokalnych smaków są atrakcją zarówno dla szukających nowości młodych ludzi, jak i przywiązanych do tradycji osób starszych.

Wystawcy oferować będą  ekologiczne, tradycyjne, regionalne potrawy, aromatyczne nalewki, swojskie wędliny, ryby, soki tłoczone z polskich owoców, niepowtarzalne w smaku sery, egzotyczne bakalie, przyprawy, herbaty czy kawy i tym podobne produkty.

Goście, odwiedzający Centrum Targowe „PARK” będą zachwyceni mnogością smaków i zapachów, z chęcią zaopatrzą się w zdrową, nieprzetworzoną żywność. W świątecznym wystroju hali i wyjątkowej atmosferze będą mogli dokonać zakupów, dzięki którym przygotują smaczne, tradycyjne i bardzo aromatyczne Święta Bożego Narodzenia. Dodatkowo zaś – Świąteczne Przysmaki Regionów to spotkanie z dziedzictwem kulinarnym zarówno naszego województwa, jak i pozostałych regionów Polski. Serdecznie zapraszamy!