Lufthansa Systems Poland rozpoczyna rekrutację w Toruniu

Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o. z Gdańska już od 1998 roku jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz usług dla branży lotniczej, logistycznej oraz finansowej

Spotkanie rekrutacyjne trójmiejskiej firmy Lufthansa Systems Poland odbędzie się 28 czerwca 2014 w hotelu Mercure Toruń Centrum. W grodzie Kopernika firma będzie poszukiwała programistów JAVA i inżynierów testów, a szansę na zatrudnienie mają zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jak i studenci czy absolwenci.

– Jesteśmy częścią koncernu Lufthansa, dostawcą nowoczesnych rozwiązań technologicznych – mówi Dariusz Przywara, Dyrektor Działu Projektów Strategicznych w Lufthansa Systems Poland. – Oczekujemy, że znajdziemy w Toruniu innowacyjne osoby, dla których praca z nami będzie szansą realizacji interesujących projektów oraz rozwoju zgodnego z najnowszymi trendami w branży IT. Kandydatom oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia – m.in. bardzo dobre wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny, zaawansowane szkolenia i możliwość zdobycia specjalistycznych certyfikatów. Osobom spoza Trójmiasta oferujemy również pakiet relokacyjny, który ułatwi przeprowadzkę.

Spotkanie będzie doskonałą okazją na uzyskanie informacji na temat pracy oraz na przejście procesu rekrutacyjnego.

– Firma przygotowała stanowiska do testów rekrutacyjnych, na miejscu będą też specjaliści, którzy poprowadzą rozmowy kwalifikacyjne – dodaje Przywara. – Kandydaci, którzy zakończą je sukcesem i będą zdecydowani na podjęcie zatrudnienia, od razu mogą podpisać umowy o pracę.

Aby wziąć udział w spotkaniu najlepiej zgłosić się wcześniej za pomocą formularza na oficjalnej stronie firmy . Osoby, które nie zarejestrują się wcześniej, na spotkanie powinny zabrać CV.

Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o. z Gdańska już od 1998 roku jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz usług dla branży lotniczej, logistycznej oraz finansowej. Nasze podejście do realizowanych zadań wyznaczają profesjonalizm, najwyższa jakość oraz niezawodność.

– Tworzymy ponad 400-osobowy zespół ekspertów z tak różnych dziedzin jak np. informatyka, nawigacja, kartografia oraz bankowość – dodaje Dyrektor. – Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, którymi są m.in. uznane linie lotnicze, wdrożyliśmy najwyższe standardy pracy i jakości produkcji. Nasze codzienne zadania polegają na rozwiązywaniu wielu, często bardzo złożonych problemów informatycznych, nad którymi pracujemy w międzynarodowych zespołach. Dużym wyzwaniem jest wielkość i stopień skomplikowania oprogramowania oraz rozległość systemów, które tworzymy i którymi zarządzamy.

10-22-107_Logo_IT+makes+your+life+easier_CMYK