Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
„Małe stłuczki” w Niebieskim Kocyku. Rozdajemy zaproszenia!
Kino Niebieski Kocyk 5 października, 2014, 18:34 Kultura i rozrywka Niebieski Kocyk
0392709
Reżyserami filmu są Aleksandra Gowin i Ireneusz Grzyb

„Małe stłuczki” to film o przypadkowym spotkaniu trójki ludzi nie aprobujących podążania wytartymi ścieżkami. Asia (Helena Sujecka) i Kasia (Agnieszka Pawełkiewicz) zarabiają na życie w bardzo niekonwencjonalny sposób – likwidując mieszkania po zmarłych i sprzedając graty na miejscowym bazarze. Któregoś dnia spotykają Piotra (Szymon Czacki), młodego mężczyznę porzuconego przez żonę, byłego pracownika fabryki zapałek. Przypadkowe zetknięcie trojga bohaterów daje początek dziwnej grze.

Film nagrodzony Nagrodą Jury Młodzieżowego i Nagrodą Dziennikarzy na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie za „brawurową jazdę wbrew konwencjom i schematom myślenia, w towarzystwie pasażerów bez pasów bezpieczeństwa, którzy w pojedynku na szosie, szumnie nazywanym życiem, godzą się na kontrolowane poślizgi i stłuczki, unikając tym samym drogowej/życiowej katastrofy”.

7.10. (wtorek), godz. 19:00

Informacje: www.facebook.com/niebieskikocyk
bilety:
10 zł – studenci,
12 zł – pozostałe osoby

Dwie pierwsze osoby, które w dowolny sposób skomentują ten artykuł, otrzymują od nas pojedyncze zaproszenie na film. Czekamy do poniedziałku do godz. 20.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także