„Mały Książe” opowiedziany piaskiem. Zwyciężczyni „Mam Talent” wystąpi w Toruniu

Unikalne widowisko przygotowane przez zwyciężczynię programu „Mam Talent”, najszybszego malarza na świecie – VLODYRa oraz grupę artystów zostanie zaprezentowane w Toruniu. Historia Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego zostanie opowiedziana tylko w trzech miastach Polski. Wydarzenie odbędzie się 16 marca w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Artyści tworzoną na oczach widzów historię „malowaną” piaskiem, połączoną z animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw.speed painting). Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca odbiorców na magiczną planetę Małego Księcia.

„Mały Książę” (wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego) to cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają…”

– Przed nami niesamowite show w wykonaniu gwiazdy „Mam Talent” – Tetiany Galitsyny – zapowiadają organizatorzy z Agencji Koncertowej „Pan Koncert”. –  Ten niezwykły 70-minutowy spektakl przeniesie Państwa na magiczną planetę Małego Księcia.

Wydarzenie odbędzie się w dwóch wyznaczonych godzinach: 10:00 oraz 18:30.

10:00 – seansy poranne dla szkół oraz grup zorganizowanych.

Rejestracja grup oraz sprzedaż biletów: tel +48 531 511 500, email: info@eurosoul.pl. Formularz zamówienia biletów na seansy poranne!

18:30 – seans dla rodziców z dziećmi. Bilety indywidualne: eBiletEventimBiletyna oraz w salonach EMPIK!