Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
MARWITALIZACJA: Pomyśl o sobie teraz
Michał Ciechowski 18 czerwca, 2015, 19:47 Aktualności Miasto
Marwitalizacja
Akcja została podzielona na trzy etapy: Motywację, Mobilizację i Metamorfozę Samopoczucia (fot. nadesłane)

„MARWITALIZACJA” – pod taką nazwą wystartowała 25 maja kampania marki Marwit, której hasłem przewodnim jest zdanie „Pomyślę o sobie TERAZ! Zmiana zaczyna się dziś”. Głównym jej celem jest edukacja i motywacja konsumentów marki, przekonując ich do zmiany nawyków żywieniowych.

– Przez nadchodzące tygodnie będziemy zachęcać Internautów, by pokonywali z nami kolejne kroki w drodze do wyznaczonego celu – mówi Anna Pawłowska-Kruzińska, Marketing Manager MARWIT Sp. z o.o. – Zmiany nie zawsze są łatwe, ale dzięki naszym poradom dietetycznym, artykułom eksperckim i przepisom Grzegorza Łapanowskiego, Ambasadora marki Marwit, postaramy się codziennie wspierać naszych Konsumentów.

Akcja została podzielona na trzy etapy: Motywację, Mobilizację i Metamorfozę Samopoczucia. Programowi motywacyjnemu będą towarzyszyły liczne konkursy.

W ramach MARWITALIZACJI wszyscy uczestnicy akcji będą mogli przejść wnikliwą analizę własnego sposobu odżywiania i stanu zdrowia. Przechodząc przez etap mobilizacji, będzie można dowiedzieć się, jak ulepszyć dietę i zadbać o to, aby spożywane produkty wpłynęły na dobre samopoczucie oraz kondycję. Trzecim etapem będzie metamorfoza, w ramach której będzie można skorzystać ze wsparcia dietetyka – wymienić opinię oraz porozmawiać z przedstawicielami firmy Marwit.

Aktywni uczestnicy akcji, czyli osoby najbardziej zaangażowane w projekt, otrzymają zapas produktów Marwit, książki autorstwa Grzegorza Łapanowskiego oraz zaproszenie do udziału w warsztatach kulinarnych, prowadzonych przez Ambasadora marki Marwit. Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie firmy – www.marwit.pl, a także na jej profilach na Facebooku, Instagramie oraz YouTube.

Marwitalizacja


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także