Micro Runamgeddon w Toruniu!

Fot. materiały prasowe

Takiego wydarzenia w Toruniu jeszcze nie było. Już za tydzień, odbędzie się Micro Runmageddon, specjalna formuła ekstremalnego biegu z przeszkodami. Na startujących czekać będą 2 km trasy z ponad 10 przeszkodami. Można się już zapisywać do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Runmageddon to cykl najbardziej ekstremalnych biegów przeszkodowych w Europie. Uczestników przyciąga różnorodnością tras, interesującymi przeszkodami, chęcią przeżycia przygody, zmierzenia się ze swoimi słabościami i poczucia wspaniałej atmosfery tworzonej przez startujących. Już 26 sierpnia, specjalna wersja Micro Runmageddon, będąca przedsmakiem Runmageddonu, zawita do Torunia.

– Toruń to piękne miasto, a Runmageddon kocha wspaniałe lokalizacje. Bardzo się cieszymy,
że mieszkańcy i turyści będą mogli zobaczyć czym jest Runmageddon, walka z przeszkodami
i własnymi słabościami . Micro Runmageddon jest do tego świetną okazją. Jestem przekonany, że oryginalna trasa jaką planujemy, będzie świetną atrakcją, a dla uczestników jej pokonanie początkiem fantastycznej przygody z Runmageddonem. – mówi Jarek Bieniecki, prezes Runmageddon.

Startujący będą mogli zmierzyć się z ponad 10 przeszkodami, które zostały dobrane ze względu na poziom trudności tak aby każdy mógł podjąć wyzwanie – zarówno Ci co uwielbiają sport na co dzień, jak i uprawiają go tylko okazjonalnie. Impreza odbędzie na Placu Cyrkowym ul. Przy Skarpie 4. Na śmiałków czekać będą takie przeszkody jak: Zasieki, Porodówka, Mini Fireman, Mini Komandos, Ściany Pionowe, z Opon, Dywan z Opon czy blisko 2,5 tony worków z piaskiem.

Przydatne informacje:

Zapisy internetowe (www.runmageddon.pl/zapisy) trwają do 24 sierpnia (czwartek) do godz. 15.00. Zapisy w Biurze Zawodów będą możliwe w sobotę w godz. 9.00-11.00. Odbiór numeru startowego będzie możliwy w sobotę 26 sierpnia od godz. 9.00 w Biurze Zawodów na Placu Cyrkowym, ul. Przy Skarpie 4.

Cena startu wynosi 60 zł przy zapisach internetowych, oraz 80 zł w dniu imprezy.

Starty:

Micro Runmageddon, starty rozpoczną się w sobotę od godz. 10.00 w seriach co 15 min. Cena: 60zł, 80zł w dniu imprezy. Serie max do 60 osób

Współorganizatorem wydarzenia jest miasto Toruń.