Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w IV LO

W najbliższy weekend odbędzie się wystawa kotów rasowych (fot. sxc.hu)

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się 15-16 lutego 2014 r. w IV LO w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Hodowców Kotów.

Na najważniejsze „kocie” wydarzenie w Toruniu zjadą ze swoimi pupilami hodowcy z całej Polski. Można będzie zobaczyć 150 kotów z całego świata – najpiękniejszych reprezentantów takich ras, jak: koty brytyjskie krótko oraz długowłose, aphrodite, syberyjskie, maine coon, norweskie leśne, ragdoll, selkirk rex, bengalskie, cornish rex, devon rex, egipskie mau, rosyjskie niebieskie, sphynx, peterbald, tonkijskie, tajskie oraz wiele innych bardzo ciekawych ras.

Podczas wystawy przygotowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, czyli kocie animacje: kocie malowanie twarzy, koty z balonów, warsztaty plastyczne. Będzie można również zaopatrzyć się w artykuły dla pupili, jak i dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o tych zwierzętach.

Wystawa odbędzie się w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 do 17.00 w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Warszawskiej w Toruniu.