„Migracje” w nowej oprawie muzycznej. Mela Koteluk zagra w Toruniu

Wydarzenie odbędzie się 30 listopada w CKK Jordanki (fot. Łukasz Piecyk)

Mela Koteluk powraca do Torunia! „Zmienia tętno” i z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej ponownie wykona swoje największe przeboje z albumu „Migracje”. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada o godzinie 19.00 w Centrum Kulturalno Kongresowym Jordanki.

Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu. „Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań” – mówi Mela Koteluk. – „Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach.”

Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym. Mela: „Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów.”

Organizatorem toruńskiego koncertu jest Impresariat Artystyczny IMPART.

Bilety do nabycia na www.kupbilecik.pl/impreza-13694-mela.koteluk.torun.html