Minionkowy zawrót głowy w Centrum Handlowym Bielawy [informacja prasowa]

Fot. nadesłane

Z okazji zbliżającej się premiery komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki”, w niedzielę 11 czerwca w godzinach 11.00-19.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza najmłodszych klientów do udziału w wydarzeniu „Minionkowy zawrót głowy”. W programie spotkania zaplanowano m.in. Minionkowe koło fortuny z nagrodami, mini kino z Minionkowymi bajkami oraz stanowiska do gry w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush.

30 czerwca na ekrany polskich kin wchodzi długo wyczekiwana komedia animowana „Gru, Dru i Minionki”. Zanim jednak obejrzymy ją na wielkim ekranie, CH Bielawy zaprasza na spotkanie z bohaterami bajki. W niedzielę 11 czerwca w godzinach 11:00-19:00 na najmłodszych klientów CH Bielawy czeka moc atrakcji:

  • ODJECHANY ŻÓŁTY PIĘTROWY MINIONKOWY AUTOBUS, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Na pokład zabieramy DJ’a, dobrą muzykę i smakołyki! Zaczynamy o godzinie 11:45, każda wycieczka trwa ok. 20 minut, ostatni odjazd o 18:30!
  • MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC, na którym maluchy będą skakać, bawić się i wygłupiać oraz zjeżdżać na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu!
  • WIELKIE MINIONKOWE KOŁO FORTUNY z atrakcyjnymi nagrodami. Dzieci mogą wziąć udział w zabawie, spełniając jeden z dwóch warunków: pytanie/wyzwanie. Aby wziąć udział w grze, dzieci muszą albo odpowiedzieć na związane z Minionkami pytanie, albo wykonać wskazaną przez animatorów czynność. NAGRODY: bilety na Minionkobus, naklejki, gadżety z filmu, Minionkowe balony, książeczki i filmy na DVD oraz supernagroda – bilety do kina. Ale, wiadomo, fortuna kołem się toczy – na planszy koła znajduje się czarne pole z napisem ZONK; jeśli dziecko wylosuje to pole, nagród nie ma L
  • MINIONKOWA SCENA, a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec!
  • SPOTKANIA Z MINIONKAMI! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru, który przyjedzie do Polski, by promować najnowszy film. Przybij im piątkę i zrób sobie pamiątkowe zdjęcia!
  • MINION-WIZAŻ, gdzie dzięki makijażystom każdy maluch będzie mógł przemienić się w żółtego lub fioletowego Minionka!
  • GRA MINION RUSH. Zagraj w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush!
  • Jedyna taka MINIONKOWA FOTO-BUDKA z rekwizytami. Dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w szalonych i zabawnych Minionkowych stylizacjach!
  • AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH – czekają mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki oraz malowanki!

– Niedzielne popołudnie w CH Bielawy zapowiada się bardzo słonecznie! A to wszystko za sprawą żółtych bohaterów, którzy odwiedzą nasze centrum i zagwarantują dobrą zabawę naszym najmłodszym klientom. Zapraszam już dziś do wspólnego odkrywania Minionkowych przygód – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.