Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Motoserce będzie zbierało krew
informacja prasowa 3 lipca, 2015, 12:19 Aktualności
krwiodawstwo - piec
Motoserce zebrało w Polsce ponad 18.320 litrów (fot. Łukasz Piecyk)

4 lipca 2015 roku w Toruniu odbędzie się kolejna edycja Motoserca – zbiórki krwi. Pomysłodawcą i organizatorem akcji są motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Współorganizatorem akcji jest Polski Czerwony Krzyż. W Toruniu organizatorem jest pięć klubów motocyklowych: Steel Roses MC, Fenix MC, Viator FG, No Chance FG i BMW Veteran Club FG.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że krew jest towarem luksusowym, bo jest jej coraz mniej. Lato to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Akcja obejmuje co roku swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. MOTOSERCE jest imprezą coroczną i z całą pewnością rosnącą w siłę.

Organizowanej zbiórce krwi towarzyszyć będą liczna atrakcje. 4 lipca całe rodziny będą mogły spędzić w miłej atmosferze, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Od 2009 roku Motoserce zebrało w Polsce ponad 18.320 litrów.

Organizatorzy zapraszają serdecznie 4 lipca na teren parkingu Atrium Copernicus. Zbiórka krwi odbędzie się od 11.15 do 17.00. Losowanie nagród dla wszystkich oddających krew o 17.00 (scena koło autokaru).

Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także