Na Jordankach porozmawiają o nowoczesnych technologiach

Panelistami The FRESH Conference 2017 będą międzynarodowe autorytety branży eventowej (fot. Jordanki Toruń)

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki oraz Hotel Copernicus będą miejscem wyjątkowej konferencji poświęconej branży spotkań i kongresów. Wydarzenie The FRESH Conference 2017odbędzie się w dniach 16-17 stycznia 2017 roku. Jego organizatorem jest Meeting Design Institute z Belgii. Uczestnicy będą rozmawiać o tym, jak pod wpływem nowoczesnych technologii zmienia i dalej będzie się zmieniać branża spotkań i  kongresów.

Wyjątkowość konferencji polega na tym, że odbędzie się w tym samym czasie w pięciu europejskich miastach: Londynie, Brukseli, Hadze, Lizbonie i Toruniu. Jej uczestnikami będą kluczowi meeting plannerzy, czyli profesjonalni organizatorzy konferencji i kongresów oraz event managerowie i specjaliści branży eventowej. Z wykorzystaniem nowych technologii będą łączyć się ze sobą i rozmawiać o tym, w jaki sposób nowe technologie zmienią rynek branży spotkań. Formuła tych spotkań została nazwana „Multi City Meetings” i stanowi odmianę hybrydowych konferencji.

Panelistami The FRESH Conference 2017 będą międzynarodowe autorytety branży eventowej. Do Torunia przyleci dwóch ekspertów: Elling Hamso Event ROI Institute, który będzie moderował polską konferencję, a także Miel Van Opstal z firmy Wave Lab, który będzie mówił o nowoczesnych technologiach wykorzystanych przy eventach.

Aby przybliżyć dziennikarzom tematykę wydarzenia, 17 stycznia 2017 r. o godz. 13.30 we foyer na poziomie 0 CKK Jordanki odbędzie się konferencja prasowa. Jej gośćmi będą paneliści: Ellin Hamso, Miel Van Opstal oraz Dominika Fudała z Meeting Design Institute.

W czasie konferencji prasowej przewidziane jest połączenie z uczestnikami konferencji z innych miast.

Chęć uczestniczenia w konferencji proszę potwierdzić do 14.01.2017 r. do godz. 12:00 drogą mailową na mice@jordanki.torun.pl

Więcej informacji o wydarzeniu:

  1. a) w języku polskim http://eventowablogerka.pl/fresh_conference_hybrydowa_konferencja_przyszlosci/
  2. b) w języku angielskim http://www.thefreshconference.com/