Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Narkotyki w altance na osiedlu Rudak. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia
Michał Ciechowski 2 kwietnia, 2015, 12:59 Aktualności Miasto Podgórz
02kwie2015nar1
O losie zatrzymanego mężczyzny zadecyduje sąd (fot. policja)

Toruńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i handel zabronionymi środkami odurzającymi. Mieszkaniec Podgórza miał w altance blisko 140 gramów marihuany.

– Wczoraj, krótko po godz. 6:00, kryminalni z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 23-latka podejrzanego o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – relacjonuje st. sierż. Wojciech Chrostowski z policji w Toruniu. – Funkcjonariusze już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że to właśnie ten mężczyzna może łamać prawo. W dniu jego zatrzymania policjanci przeszukali altankę na jednej z działek na osiedlu Rudak, w której mężczyzna mieszkał. Tam funkcjonariusze zabezpieczyli trzy worki foliowe z zielonym suszem.

Okazało się, że substancja po zważeniu miała blisko 140 gramów. Wstępne testy potwierdziły, że jest to marihuana. Zatrzymany 23-latek trafił prosto do policyjnego aresztu.

– Zebrane przez kryminalnych dowody wskazują na to, że zatrzymany nie tylko posiadał znaczną ilość środków narkotycznych, ale i handlował nimi – dodaje Chrostowski. -Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzuty za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

23-latkowi może grozić teraz do 10 lat więzienia.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także