Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Narkotyki w mieszkaniu na toruńskim Rubinkowie
Michał Ciechowski 20 sierpnia, 2014, 12:44 Aktualności Miasto
posterunek_piec
O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje sąd (fot. Łukasz Piecyk)

Mundurowi z toruńskiego Rubinkowa zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu trzymał ponad 15 gramów marihuany. Wpadł on, gdy wezwani na interwencję policjanci znaleźli u niego narkotyki. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

– Wczoraj około godz. 22:00 dyżurny komisariatu na Rubinkowie otrzymał informację o mężczyźnie, który głośno dobijał się do drzwi jednego z mieszkań w bloku przy ul. Dziewulskiego – relacjonuje st. sierż. Wojciech Chrostowski, z toruńskiej policji. – Oficer dyżurny natychmiast wysłał tam patrol. Policjanci po przyjeździe na miejsce weszli do mieszkania, z którego wykonano zgłoszenie. Będąc w jednym z pomieszczeń uwagę policjantów przykuł stojący na stole plastykowy pojemnik.

Mężczyzna widząc zainteresowanie policjantów tym przedmiotem zaczął się denerwować i niespokojnie zachowywać. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy.

– Jak się okazało, w pudełku znajdował się zielony susz roślinny, który okazał się marihuaną – dodaje policjant. – Mężczyzna prosto z mieszkania trafił do policyjnej celi.

 


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także