Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Nastoletni włamywacze przyłapani na gorącym uczynku
Martyna Joachimiak 11 stycznia, 2016, 22:15 997 Aktualności Miasto
IMG_4077
Podejrzani mieli przy sobie wszystkie skradzione z samochodów rzeczy. (fot. policja)

Do 10 lat więzienia grozi parze nastolatków, która włamała się do kilku samochodów w sobotni poranek. Zostali przyłapani na gorącym uczynku, ponieważ dyżurny monitoringu miejskiego w Toruniu zwrócił uwagę na ich podejrzane zachowanie.

– O godz. 05:30 przy ul. Piekary, dyżurny monitoringu miejskiego zauważył podejrzanie zachowującą się parę – relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, Oficer Prasowy KMP w Toruniu. – Zawiadomiony o wszystkim dyżurny komendy policji natychmiast skierował tam najbliższy patrol. Policjanci we wnętrzu jednego z pojazdów zauważyli kobietę i mężczyznę.

Okazało się, że to właśnie oni chwilę wcześniej włamali się do nissana zaparkowanego przy tej samej ulicy. Podejrzani mieli przy sobie wszystkie skradzione z samochodów rzeczy. Były to m.in. dokumenty, okulary, latarki, rękawiczki, płyty CD. Funkcjonariusze zabezpieczyli je jako dowód w sprawie, aby mogły powrócić do właścicieli.

Zatrzymani to 18-letnia kobieta z naszego powiatu oraz jej 17-letni znajomy z Torunia.Wczoraj (10.01) oboje usłyszeli zarzuty, że działając wspólnie i w porozumieniu dokonali włamania do dwóch pojazdów, za co może im grozić nawet do 10 lat więzienia.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także