Nastrojowo i romantycznie – Paweł Domagała zagra w Dworze Artusa

Paweł Domagała to aktualnie jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia (fot. materiały prasowe)

Nastrojowe piosenki o miłości wykonane przez jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia już 15 lutego zabrzmią w Dworze Artusa. Wszystko za sprawą koncertu Pawła Domagały, który w Toruniu zaśpiewa utwory ze swojej debiutanckiej płyty „Opowiem Ci o mnie”.

Koncert, który odbędzie się dzień po Walentynkach, to idealny prezent nie tylko dla drugiej połówki. Wszak nie ma nic lepszego niż rozpocząć romantyczny wieczór od wspólnego wysłuchania nastrojowych piosenek o miłości, o wykonanie których zadba wokalista, aktor i artysta znany nie tylko ze szklanego ekranu.

 

Paweł Domagała to aktualnie jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele ról teatralnych, serialowych i filmowych.

– W ostatnim czasie dał się również poznać jako muzyk – zaznacza Łukasz Wudarski z toruńskiego Dworu Artusa. – Jest to jego druga, obok aktorstwa, największa pasja. Od wielu lat pisze i wykonuje swoje własne utwory. W tekstach śpiewa o miłości, wierze, przebaczeniu oraz spokoju wewnętrznym.

Efektem tej pracy jest debiutancki krążek Opowiem Ci o mnie, który ukazał się w listopadzie br. Jest bardzo osobiście, intymnie, ale nie brakuje świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki (założyciel zespołu Jamal i producent płyty Artura Andrusa Myśliwiecka).

Koncert Pawła Domagały to idealny prezent, którym można wydłużyć świętowanie Walentynek o kolejny dzień. Nie ma nic przyjemniejszego niż dwa wspólne nastrojowe wieczory.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.artus.torun.pl