Nastrojowy blues w poniedziałek w HRP Pamela

Nicolas Zdankiewicz (fot. Agata Jankowska)

W poniedziałek 13 marca w Hard Rock Pubie Pamela będziemy mogli uczestniczyć w wielkim bluesowym święcie. W klubie wystąpi wraz z zespołem charyzmatyczny amerykański wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista i producent muzyczny – Tim Mitchell.

Urodzony w Oklahomie (1955 r.) artysta występował wcześniej m.in. w takich grupach jak: Stylistics, Drifters, Harold Melvin and the Blue Notes oraz James Brown’s Touring Band.

– Obecnie często koncertuje w Europie z międzynarodowym projektem Vargas Blues Band, jak również ze swoim zespołem The Tim Mitchell Band – mówi Dariusz Kowalski, właściciel HRP Pamela. – Jest obdarzony świetnym ekspresyjnym głosem, a jego interpretacje są pełne feelingu i świeżości.

W czasie obecnej  trasy koncertowej w Niemczech, Polsce, Czechach, Francji i Hiszpanii zespół wystąpi w składzie: Tim Mitchell (gitara, wokal), Nicolas Zdankiewicz (gitara),Victor Tugores (gitara basowa) oraz Haui Böcker (perkusja).

Koncert w HRP otworzy solowy set Nicolasa Zdankiewicza. Francuski artysta jest doskonale znany w Hard Rock Pubie Pamela. Jego występ w czasie HRPP Festival 2016 przysporzył mu wielu fanów wśród toruńskiej publiczności.  Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp jest wolny.