Niewiele czasu pozostało do inauguracji Speedway Best Pairs. Przedstawiamy Team Boll!

(fot. nadesłane)

Już 2 kwietnia wielka inauguracja cyklu Speedway Best Pairs Cup. Wśród startujących zespołów, oglądać będziemy Team Boll w składzie Martin Vaculik, Patryk Dudek oraz Niels Kristian Iversen. O nowej formule, obranej strategii oraz najgroźniejszych rywalach opowiada Łukasz Dalewski, przedstawiciel firmy Boll oraz Patryk Dudek.

– Jak oceniacie Panowie nową formułę rozgrywania SBP? Wolelibyście starcie zespołów narodowych, czy może rywalizacja teamów firmowych wniesie do cyklu nową jakość?}

– Łukasz Dalewski: Żużel jest już praktycznie tradycją w firmie BOLL. Od wielu lat prowadzimy różnego rodzaju działania związane właśnie z tą dyscypliną sportu, która, doskonale wpisuje się w charakter naszej firmy. W tym roku również zdecydowaliśmy się na udział w zawodach Speedway Best Pairs ze względu na jego bardzo ciekawą formulę, dającą wiele możliwości promowania marki BOLL.

– Patryk Dudek: Myślę, że czym więcej zmian tym dla kibiców atrakcyjniej, lepiej. Obecnie fani są głodni czegoś nowego. Uważam, że duety firmowe to ciekawe rozwiązanie. Organizatorzy musieli powalczyć o kontynuowanie tych zawodów i wyszli z tego obronną ręką.

– Wasza drużyna, Team Boll, jest naprawdę mocna. Jakie są Wasze cele na tegoroczną SBP?

– Ł.D: Siła naszego teamu to połączenie waleczności ze stosunkowo dużym doświadczeniem. W skład naszej drużyny wchodzą Niels Kristian Iversen, który zapowiada w tym roku walkę o najwyższe cele Mistrzostw Świata, Martin Vaculik, który wciąż jest głodny sukcesu w SEC, liczy na powrót do cyklu GP oraz najmłodszy ale niezwykle utalentowany Patryk Dudek.

– P.D: Każdy chce wygrać, tym bardziej, że to pierwsze zawody tego typu. Tych pierwszych zawsze się zapamiętuje. Każdy będzie się starał napsuć nam krwi, podobnie jak i my innym. Wyniku jednak nie da się przewidzieć. Nie wiadomo w jakiej wszyscy będziemy formie u progu sezonu.

– Czego życzylibyście sobie na inaugurację cyklu? Zwycięstwo? Podium?

Ł.D: Na początku sezonu na pewno chcielibyśmy życzyć wszystkim kibicom wspaniałych zawodów i aby wszyscy zawodnicy ukończyli je cało i zdrowo. Niech wygra najlepszy !!!

P.D: – Myślę, że nie trzeba specjalnie zachęcać kibiców. Wystarczy spojrzeć na obsadę zawodów. Ściganie będzie na najwyższym poziomie.

Przypominamy o niezwykłej promocji, która będzie obowiązywać podczas SBP czyli #Parynapary. Do każdego biletu normalnego, można dokupić jeden bilet ulgowy za 1 zł. Taki bilet obowiązuje również Panie, które przyjdą na Speedway Best Pairs ze swoją drugą połówką.