Niezwykła rekrutacja Grupy NEUCA

Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia w Centrum Targowym „Park” (fot. nadesłane)

Przyciągnięcie najlepszych pracowników i promocja regionu – Grupa NEUCA poszukuje osób, które aktywnie włączą się w rozwój organizacji. Do udziału w Talents4NEUCA organizatorzy zapraszają studentów, absolwentów, a także specjalistów z całego regionu.

Łamiesz intelektualne reguły? Przekraczasz ograniczenia umysłu? Dawno temu wymyśliłeś jutrzejsze trendy? Z pewnością przewidziałeś swoją przyszłość wśród najlepszych – przyjdź na Talents4NEUCA. Z myślą o wyjątkowych osobowościach, które chciałyby rozwijać swoje talenty w dużej organizacji, firma NEUCA przygotowała niekonwencjonalny program rekrutacyjny.

– Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia w Centrum Targowym „Park”, przy ul. Szosa Bydgoska 3 w Toruniu, o godzinie 10.00 – zapowiada Kamila Mazur z Grupy NEUCA. – Chcemy przyciągnąć do najlepszych pracowników, którzy aktywnie włączą się w rozwój organizacji. Chcemy też promować Toruń i region, jako perspektywiczne miejsce do pracy oraz rozwoju zawodowego.

Wszyscy chętni, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu powinni zgłosić swój udział na facebooku: www.facebook.com/KarierawGrupieNEUCA.

Na miejscu czekają na nich niezwykłe zadania, np. przejazd „ciężarówką” przez tor przeszkód, które sprawdzą ich predyspozycje do pracy w konkretnych obszarach. Najlepsi studenci zaproszeni zostaną do udziału w rocznym programie rozwojowym. Na specjalistów czekają wakaty w działach: sprzedaży, marketingu, analiz, logistyki i IT.

– Poszukujemy niekonwencjonalnych osób z potencjałem. Dlatego oprócz rekrutacyjnej „pracy u podstaw” zdecydowaliśmy się również na nietypowy projekt – mówi Andrzej Zieliński Dyrektor Personalny w Grupie NEUCA. – Nazwaliśmy go Talents4NEUCA, co słusznie kojarzy się z telewizyjnymi talents’ show. Stawiamy na dobrą zabawę i zadania, które będą wychodziły poza utarte schematy. Chcemy stworzyć warunki do prezentacji różnych poszukiwanych przez nas talentów: sprzedażowych, analitycznych czy technicznych. Dla uczestników będzie to przede wszystkim możliwość rozwinięcia nowych umiejętności i bezpośredniej rozmowy z pracownikami z różnych obszarów firmy. Dla nas jest to okazja do obserwacji kreatywności, umiejętności elastycznego myślenia, otwartości na wyzwania. Jesteśmy pracodawcą, który stwarza szerokie możliwości rozwoju.

talents4neuca plakat