Nowe osiedle Stawki Centrum powstaje w Toruniu

W październiku 2016 roku do własnych mieszkań wprowadzić się będą mogli pierwsi nabywc

W pełni funkcjonalne mieszkania, przestronne tarasy z ogródkami i indywidualne garaże, to tylko kilka z wielu zalet powstającego w lewobrzeżnej części Torunia osiedla Stawki Centrum. Trzydziestoletnie doświadczenie firmy TOMBUD pozwala tworzyć inwestycje na najwyższym poziomie projektowym i wykonawczym.

Osiedle powstające przy ul. Łódzkiej to niska, trzykondygnacyjna, nowoczesna zabudowa, którą tworzą dwa budynki znajdujące się na ogrodzonym, zamkniętym terenie.

– Finalnie na terenie osiedla Stawki Centrum powstanie 51 mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni – od 34 do 75 metrów kwadratowych – informuje Monika Hinczewska, przedstawiciel firmy TOMBUD w Toruniu. – Wszystkie charakteryzują się funkcjonalnymi układami aranżacyjnymi z możliwością dokonywania modyfikacji i ewentualnego łączenia mieszkań. Ceny za metr kwadratowy powierzchni są bardzo atrakcyjne i zaczynają się od 3 800 zł.

Część mieszkań znajdujących się na parterze wyposażonych będzie dodatkowo w strefę zieloną, czyli ogródki. Te mieszkania posiadać będą również rolety zewnętrzne. Pozostałe lokale do dyspozycji będą miały przestronne tarasy. W każdym mieszkaniu przewidziano także nowoczesne rozwiązania instalacji teletechnicznej, dzięki którym nabywca w jednej skrzynce multimedialnej ma dostęp do przyłącza telefonicznego, telewizji kablowej, naziemnej, satelitarnej i radiowej oraz instalacji światłowodowej, która zapewni dostęp do internetu.

– Mieszkańcy osiedla Stawki Centrum do dyspozycji będą mieli także indywidualne garaże, możliwość zaparkowania pojazdu na wyznaczonych miejscach zewnętrznych oraz szereg pomieszczeń gospodarczych z suszarnią i wózkownią włącznie – dodaje przedstawicielka toruńskiej firmy. – Komfort życia zapewnią także windy umieszczone na każdej z klatek.

Kameralne i przytulne osiedle mieszkaniowe, znajdujące się w centrum toruńskiej dzielnicy Stawki, wzrok przyciągać będzie także swoimi walorami estetycznymi. Specjalnie zaaranżowane klatki schodowe oraz ciekawa, spójna i prosta architektura, elewacje w kolorach bieli i szarości przełamane efektem nowoczesnego boniowania oraz fragmentami drewnopodobnymi nada budynkom lekkości.

Teren osiedla zamknięty będzie ogrodzeniem panelowym, a od strony ulicy, w technologii Amerblock. Dla najmłodszych mieszkańców osiedla, na jego terenie, przewidziano plac zabaw wraz z ławeczkami dla dorosłych, a także tereny zielone z oświetleniem zewnętrznym.

Osiedle Stawki Centrum zlokalizowane jest w okolicy domków jednorodzinnych, w pobliżu terenów zielonych. Niewątpliwym jego atutem jest bliskość Starego Miasta (5 min. samochodem), przystanków autobusowych oraz, dzięki dwóm mostom drogowym, centrów handlowych. W sąsiedztwie osiedla znajdują się także sklepy, szkoła, przedszkole, kościół, a nawet mini aquapark.

Osiedle Stawki Centrum to idealne miejsca dla osób poszukujących kameralnego, cichego i bezpiecznego miejsca do zamieszkania. Bliskość placówek szkolnych, handlowych czy instytucji oraz dogodna lokalizacja pozwala cieszyć się spokojem, sąsiadując jednocześnie ze ścisłym centrum Torunia.