Nowe ustalenia ws. zabójstwa przy ul. Warszawskiej

Fot. Łukasz Piecyk

Toruńscy policjanci apelują do świadków sierpniowego, tragicznego zajścia przy ulicy Warszawskiej. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, zdarzenie widzieć mogła rowerzystka jadąca prawą stroną drogi w kierunku mostu kolejowego. Ubrana była ona w kamizelkę odblaskową z napisem TIM-EX.

Przypomnijmy: 17 sierpnia około godziny 23.00 na ulicy Warszawskiej doszło do nieporozumienia, w skutek którego jeden z mężczyzn został śmiertelnie raniony nożem. Sprawcą zabójstwa 58-latka okazał się 30-letni mieszkaniec miasta.

– W sprawie pojawiły się nowe ustalenia – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń. – Wynika z nich, że jednym ze świadków tego zdarzenia mogła być rowerzystka przemieszczająca się ul. Warszawską. Miała założony na głowie przedmiot przypominający słuchawki i charakterystyczną kamizelkę odblaskową z napisem TIM-EX.

Prowadzący to śledztwo zwracają się z prośbą do osoby opisanej powyżej oraz innych, które mogą pomóc w tej sprawie lub były świadkami tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, pokój 302 lub kontakt telefoniczny z numerami 56 641 24 08 lub 56 641 26 07.

Posted Under