Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
O sukcesie w biznesie na Wyższej Szkole Bankowej
Informacja prasowa 25 czerwca, 2014, 15:13 Aktualności Miasto
30317_120345667983736_506841_n
Ideą wydarzenia jest pokazanie, że zakładanie własnej działalności może okazać się fantastyczną przygodą (fot. WSB)

Lokalny biznes, sukcesy młodych przedsiębiorców oraz kreowanie marki Torunia to motywy przewodnie Forum Praktyki Gospodarczej, które odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Ideą wydarzenia jest pokazanie, że zakładanie własnej działalności może okazać się fantastyczną przygodą i inwestycją naszego życia. Specjaliści zaproszeni do WSB przedstawią w jaki sposób stawiać pierwsze kroki, aby nasz projekt odniósł sukces. Młodzi przedsiębiorcy podzielą się także doświadczeniem i opowiedzą o historii swojego sukcesu. Będzie to także wyjątkowa szansa do zapoznania się z działalnością tzw. akceleratorów biznesowych.

Silna marka miasta i pozytywny wizerunek dobrze sprzyja lokalnym przedsiębiorcom, dlatego przedstawiciele Urzędu Miasta i instytucji miejskich opowiedzą o promocji i budowaniu marki miasta na arenie krajowej i zagranicznej. Kreowanie wizerunku miasta odbywa się wielotorowo i dotyczy m.in. takich płaszczyzn jak: kultura, sport, turystyka. O działaniach na tych poziomach opowiedzą osoby reprezentujące instytucje. Spotkanie w Toruniu będzie podzielone na blok teoretyczny i warsztatowy.

W części warsztatowej zaplanowano spotkania ze szkoleniowcami takich branż jak: BHP, HR, Kadry i płace, Mediacje rodzinne, Rachunkowość i zarządzanie finansami, Zarządzanie projektami. W części warsztatowej może wziąć udział każdy kto zapisze się poprzez formularz na stronie www.wsb.pl

Forum Praktyki Gospodarczej obędzie się w sobotę 28 czerwca. Początek o g. 10.00.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także