Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki „Otyliada 2014”

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki „Otyliada 2014” rozpocznie się już jutro w Miniaquaparku przy ul. Hallera w Toruniu. Początek godz. 20.30.

Toruński basen jest jednym z 32 w Polsce, które biorą udział w tym niezwykłym wydarzeniu. W Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim „Otyliada 2014”, może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i płeć.

Zawody rozpoczynają się 1 marca o godz. 20.30, a kończą o 6.00 następnego dnia. Nagrodzeni zostaną najstarszy i najmłodszy uczestnik maratonu, a także najliczniejsza rodzina.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w Miniaquaparku do 1 marca do godziny 20.00. Wpisowe wynosi 10 zł. Osoby towarzyszące uczestnikom maratonu będą mogły w tym czasie korzystać z basenu rekreacyjnego w cenie 10 zł, bez limitu czasu.

Każdy z uczestników „Otyliady 2014”, przy wejściu na pływalnię musi okazać się dokumentem pozwalającym na stwierdzenie tożsamości oraz wypełnia oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem zawodów i pływalni na której uczestniczy w maratonie oraz stanie zdrowia pozwalającym na udział w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim i wynikających z tego konsekwencji.

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w maratonie, pod warunkiem obecności na pływalni rodzica/ów lub prawnego opiekuna/ów, którzy podpisują oświadczenie obok podpisu dziecka.