Otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Toruniu

Miłośnicy najnowszych światowych trendów licznie przybyli przed czasem i niecierpliwie czekali na wybicie godziny 9.00 (fot. nadesłane)

6 marca o godz. 9.00 Toruń dołączył do najmodniejszych miast Polski! W Centrum Handlowym Toruń Plaza został otwarty pierwszy w mieście sklep TK Maxx.

Sklep w Toruniu to już 22. lokalizacja TK Maxx w Polsce. Miłośnicy najnowszych światowych trendów licznie przybyli przed czasem i niecierpliwie czekali na wybicie godziny 9.00. Po otwarciu drzwi klienci mogli zapoznać się z bogatą ofertą wiosenno-jesiennej dostawy, kupić najmodniejsze ubrania, buty, akcesoria, a także dodatki dla domu w cenach zawsze do 60% taniej*.

Oprócz zakupów, było też polowanie… na wieszaki! Na 2000 m2 sklepu ukryto ich aż 29. Szczęśliwi znalazcy wymienili znalezione srebrne i złote wieszaki na Karty Upominkowe na zakupy w TK Maxx o wartości 100 i 500 zł, a jedyny Czerwony Wieszak na Kartę o wartości aż 700 zł!

Ogromnym powodzeniem cieszyła się również fotobudka! Klienci TK Maxx chętnie dzielili się swoimi stylizacjami, a efekty tej zabawy modą można oglądać na profilu TK Maxx na Facebooku (www.facebook.com/tkmaxxPL).

Zakupy, zakupy, zakupy. Znam TK Maxx i przyszedłem dzisiaj po akcesoria, które są dostępne tylko tutaj. Jest tu dziś bardzo dużo ludzi… – powiedział jeden z pierwszych klientów sklepu. Klientka buszująca w dziale dziecięcym dodała – W TK Maxx najchętniej kupuję rzeczy dla dzieci. Bardzo podoba mi się szeroka oferta. Troszkę bałam się, że mi wszystko wykupią, więc przyszłam z samego rana.

TK Maxx to jedyna sieć sklepów, która sprzedaje aktualne, modne i wysokiej jakości produkty znanych marek na zasadzie „off-price” – czyli taniej od regularnych cen sprzedaży produktów w Polsce i na świecie. Działalność sieci opiera się na pracy ponad 200 kupców, którzy codziennie podróżują po całym świecie, aby spotkać się z przedstawicielami znanych marek i projektantów. Doskonale wiedzą, gdzie warto pojechać i zdobyć modowe skarby, które potem trafiają do sklepów TK Maxx.

TK Maxx serdecznie zaprasza do nowego sklepu w Centrum Handlowym Toruń Plaza!

* od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie