Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Otwarcie Smart Space, toruńskiej przestrzeni startupów, już 26 czerwca
informacja prasowa 3 czerwca, 2014, 20:12 Aktualności Miasto Podgórz
exea 001 piec
Na otwarciu Smart Space pojawi się m. in. Paweł Tkaczyk i Natalia Hatalska (fot. Łukasz Piecyk)

26 czerwca w Toruńskim Parku Technologicznym odbędzie się konferencja Startup Toruń 2014, która towarzyszy otwarciu inkubatora Smart Space.

Smart Space jest inkubatorem nowych technologii marki Exea. Założeniem twórców jest stworzenie toruńskiej przestrzeni startupów. W praktyce będzie to 1000 m2 nowocześnie zaprojektowanej i kompleksowo wyposażonej przestrzeni, dostępnej 24/7 oraz pełen program wsparcia merytorycznego. Każdy startup, freelancer czy młoda firma znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje do twórczej pracy: coworking, biura, sale spotkań, przestrzeń do networkingu i relaksu.

Najciekawsze projekty tworzone przez startupy ze Smart Space otrzymają także dostęp do zaplecza technologicznego nowoczesnego centrum przetwarzania danych Exea. Smart Space planuje również inwestować od 50.000 do 100.000 zł w projekty o potencjale globalnym.

Podczas konferencji Startup Toruń 2014 wystąpią znani specjaliści, reprezentanci branży startupów i nowych technologii jak Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska, Marcin Szeląg czy Jakub Probola. Partnerami wydarzenia są Google for Entrepreneurs, Innovation Nest oraz hub:raum.

Smart Space zaczyna działalność od lipca tego roku w Toruniu. Więcej informacji o możliwości aplikacji do inkubatora oraz samej konferencji otwarcia na stronie www.smart.exea.pl oraz w kanałach społecznościowych – Facebooku i Twitterze.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także