Piątek w Toruniu będzie należał do start-upów. Najpierw merytorycznie, a potem imprezowo

Jednym z gości toruńskiego Road to Wolves Summit będzie Piotr Bucki (fot. Łukasz Piecyk)

Exea Smart Space i Wolves Summit łączą siły. Wspólnie organizujemy w Toruniu ostatnie z siedmiu ogólnopolskich wydarzeń na drodze do międzynarodowego wydarzenia WOLVES SUMMIT 2015 – największej w Polsce konferencji poświęconej innowacyjności i przedsiębiorczości, która odbędzie się już 27-28 października w Warszawie. 

Udział w ROAD TO WOLVES SUMMIT – TORUŃ MARKETING & GROWTH HACKING EVENT w dniu 2 października to 3 możliwości dla twojego biznesu:
– warsztaty pitchowania, na których nauczysz się skutecznie opowiadać o swoim produkcie/usłudze/biznesie,
– prelekcje z zakresu skutecznego marketingu i growthhackingu, które nauczą Cię jak promować swój biznes,
– konkurs STARTUP PITCH, w którym nagrodą jest wejście na wydarzenie WOLVES SUMMIT oraz gwarantowane miejsce wśród wybranych startupów, które będą walczyły o 100.000$ (25.000$ w gotówce i 75.000$ w inwestycjach). Chcesz zgłębić tajniki promocji? Nauczyć się prezentować? Zawalczyć o 100.000$? Wybierz opcję dla siebie lub skorzystaj z wszystkich trzech.

Bezpłatna rejestracja, wybierz udział w warsztacie lub prelekcjach. Szczegółowa agenda oraz zapisy pod adresem http://roadtowolvessummittorun.evenea.pl.

Wieczorem natomiast czeka na nas druga odsłona imprezy #TRNon The Party.

– Impreza jest dla wszystkich, którzy robią internety i chcą się poznać – zapowiadają organizatorzy. – Kimkolwiek jesteś, oderwij się od komputera, rzuć na chwilę w kąt bardzo ważny projekt na wczoraj i wpadnij do Jimmy’s Steakhouse przy ulicy Mikołaja Kopernika.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i poznaj jego szczegóły: https://www.facebook.com/events/1500486296915540/