Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Piknik integracyjny przy ul. Rolniczej
Marcin Tokarz 27 sierpnia, 2014, 12:21 Aktualności
Bez nazwy-41
30 sierpnia dzieci pożegnają wakacje (fot. nadesłane)

Grupa Wsparcia Uzależnionych i Współuzależnionych Gedeon wraz z mieszkańcami Torunia, w dniu 30 sierpnia organizuje piknik integracyjny dla rodzin z dziećmi na placu zabaw przy ul. Rolniczej 11/12.

Inicjatywa doczekała sie już piątej edycji. W tym roku lokalizacja wydarzenia została odświeżona własnymi rękoma mieszkańców Torunia. 30 sierpnia w godzinach 14:00-20:00 plac zabaw przy ul. Rolniczej 11/12 stanie się miejscem pożegnania wakacji. Program imprezy przewiduje występy muzyków i konkursy z nagrodami. W zależności od zebranych środków jest, również szansa na pojawienie się trampoliny i dmuchanych poduszek-zjeżdżalni.

– Zapowiada się przednia zabawa dla całej rodziny, serdecznie zapraszamy dzieciaki, szczególnie w wielu 4-10 lat, do wyciśnięcia z wakacji ostatnich soków nim znów będzie trzeba iść do szkoły – zachęca Zdzisław „Majster” Betlejewski, lider Grupy Gedeon. – Nad organizacją wydarzenia napracowało się wiele rąk i serc. Mamy nadzieję, że dobre humory odgonią ciemne chmury i ściągną słońce, specjalnie dla nas.

W realizacji wydarzenia pomogli toruńscy street workerzy, ludzie na co dzień zajmujący się wspieraniem młodzieży wychowującej się na ulicy, zmagającej się z przemocą i uzależnieniami w rodzinie. Organizatorzy liczą, że wspólne zaangażowanie wpłynie pozytywnie na decyzję Urzędu Miasta o dofinansowanie wydarzenia. Najbliższe dni przyniosą odpowiedź.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także