Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
PLEBISCYT: „Piłkarz Rundy Powiatu Toruńskiego” – głosujemy!
Karol Żebrowski 11 grudnia, 2015, 14:29 Sport i rekreacja
sport_miki_002_piec
Marcin Mikołajewicz jest jednym z faworytów do wygrania naszego plebiscytu. (fot. Łukasz Piecyk)

Startujemy z sondą na „Piłkarza Rundy Powiatu Toruńskiego”! Dziesięciu kandydatów powalczy o ten tytuł w zabawie, przygotowanej wspólnie z MagazynPiłkarz.pl

Jest to pierwsza edycja plebiscytu. O miano „Piłkarza Rundy Powiatu Toruńskiego” powalczą również wyróżniający się futsaliści z toruńskich klubów!

Aby zagłosować na danego kandydata do miana „Piłkarza Rundy Powiatu Toruńskiego„ wyślij SMS o treści TC.POWIAT.1 (gdzie 1 to numer kandydata) na numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

Lista nominowanych do „Piłkarza Rundy Powiatu Toruńskiego”:

1. Marcin Mikołajewicz (FC Toruń – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.1 na numer 71068) – aktualny lider w walce o koronę króla strzelców Futsal Ekstraklasy. Popularny „Miki” ma na swoim koncie 14 bramek w 10 spotkaniach. Świetne występy Mikołajewicza zostały dostrzeżone przez trenera reprezentacji Polski, który powołał Marcina na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Świata.

2. Remigiusz Spychalski (TAF Unikat Toruń – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.2 na numer 71068) – jedna z kluczowych postaci futsalowego I-ligowca. Spychalski, oprócz strzelania bramek na parkietach, występuje także w IV-ligowym Promieniu Kowalewo Pomorskie.

3. Krystian Tomaszewski (Elana Toruń – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.3 na numer 71068) – po Mikołajewiczu jest to kolejna osoba, która w tym momencie lideruje w klasyfikacji strzelców. Gdyby nie bramki Krystiana, sytuacja III-ligowej Elany byłaby zdecydowanie trudniejsza. Warto dodać, że Tomaszewski powrócił do grania w piłkę po półrocznym rozbracie z piłką na rzecz służby wojskowej

4. Daniel Matuszak (Zdrój Ciechocinek – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.4 na numer 71068) – były zawodnik Elany Toruń obecnie gra pod tężniami, gdzie wyrasta na zdecydowanego lidera zespołu. 22-latek ma świetną średnią bramek na mecz (16 goli w 16 spotkaniach). Jeżeli runda wiosenna będzie równie udana, to latem możemy się spodziewać transferu młodego zawodnika do drużyny z wyższej ligi.

5. Daniel Stolkowski (Legia Chełmża – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.5 na numer 71068) – gracz aktualnego wicelidera V ligi. Daniel był jedną z czołowych postaci reprezentujących chełmżyński zespół. Do tej pory udało mu się zdobyć 10 bramek. Niezawodny podczas wykonywania rzutów karnych.

6. Patryk Ciężkowski (Mustang Ostaszewo – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.6 na numer 71068) – niekwestionowany lider ostaszewian. Patryk tylko w trzech spotkaniach tej rundy nie wpisał się na listę strzelców. Były zawodnik Pomorzanina Toruń posiada ogromne predyspozycje na grę w wyższej lidze.

7. Marcin Kryczka (Sparta Łubianka – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.7 na numer 71068) – blisko połowa goli zdobytych przez zespół z Łubianki była autorstwa Marcina. Dokładny bilans Kryczki to 17 goli w 11 spotkaniach, co sprawia, że nominacja tego zawodnika była rzeczą oczywistą.

8. Piotr Sadowski (Orzeł Głogowo – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.8 na numer 71068) – najmłodszy z kandydatów. ma zaledwie 16 lat. Podopieczny Wojciecha Świderka, mimo tak młodego wieku, jest jedną z wyróżniających się postaci toruńskiej B-Klasy. Piotrek ma na swoim koncie 5 bramek, do których dołożył prawie 10 asyst.

9. Dariusz Adamski (Victoria Czernikowo – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.9 na numer 71068) – 23-letni kapitan aktualnego lidera toruńskiej B-Klasy. Adamski rozpoczął wszystkie spotkania rundy jesiennej od pierwszej minuty, dokładając swoją cegiełkę do zajmowanego przez Victorię miejsca (6 bramek i 4 asysty).

10. Sławomir Banaszek (STS Zamek Bierzgłowski – wyślij SMS o treści TC.POWIAT.10 na numer 71068) – piłkarz wicelidera toruńskiej B klasy. Banaszek był najlepszym strzelcem zespołu w rundzie jesiennej, zdobywając 8 bramek, do których dołożył 4 asysty.

Głosowanie trwa do środy 23 grudnia br., do godz. 23:59. Wyniki zostaną opublikowane w czwartek 24 grudnia br.

Regulamin Usług i Serwisów SMS znajduje się tutaj.

Formularz do składania reklamacji znajduje się tutaj.

Partnerem sondy na „Piłkarza Rundy Powiatu Toruńskiego” jest salon piłkarski Wróbel-Gol – zwycięzca naszego plebiscytu otrzyma voucher o wartości 250,00 złotych do wykorzystania w nim!

Partnerem sondy na „Piłkarza Rundy Powiatu Toruńskiego” jest Centrum Rozrywki „Lucky Star” – pierwsi trzej zawodnicy w naszym plebiscycie otrzymają zaproszenia na bezpłatną, 2-godzinnę grę w kręgle w Toruń Plaza.

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także