Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Po jeździe testowej nie oddawał samochodów. Wpadł w Toruniu
Michał Ciechowski 21 grudnia, 2014, 15:57 Aktualności Miasto
policja_piec-2
Prokurator już przedstawił 44-latkowi zarzuty (fot. Łukasz Piecyk)

Toruńscy policjanci wraz z mundurowymi z Bydgoszczy zatrzymali mężczyznę, który testował luksusowe samochody, a później ich nie oddawał. 44-latek wpadł po sygnale od pracowników jednego z salonów samochodowych w Toruniu.

W sobotę policjanci z Torunia zostali powiadomieni, że do jednego z salonów samochodowych przyszedł klient, który był zainteresowany zakupem i jazdą testową BMW X4, którego wartość oszacowano na 240 tys. złotych.

– Pracownicy salonu rozpoznali w kliencie mężczyznę, który wcześniej przywłaszczył w podobny sposób samochody w Bydgoszczy i Osielsku – mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy toruńskiej policji. – Zatrzymany trafił do aresztu w Bydgoszczy.

Prokurator już przedstawił 44-latkowi zarzuty przywłaszczenia samochodu wartego 100 tys. złotych z Bydgoszczy oraz w takiej samej kwocie z Osielska. W oby przypadkach auta te wypożyczono pod pozorem jazdy testowej przed ich ewentualnym kupnem.

Mężczyzna podejrzany jest również o podobne działania w Inowrocławiu. Niedługo mężczyźnie zostaną postawione także zarzuty za oszustwo w Toruniu.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także