„Pod Atlantem” znów pojawi się w Toruniu

"Pod Atlantem" znów będzie można wypić dobrą kawę (fot. gdziebylec.pl)

Ponownie w neobarokowej kamienicy „Pod Atlantem”, znajdującej się na rogu ulic Rabiańskiej 22 i Ducha Św. 3 w Toruniu, będzie działać kawiarnia.

– Ponad 150 metrowy lokal został wynajęty w wyniku zorganizowanego przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu naboru ofert. Zwycięską ofertę złożyła toruńska spółka z o.o. – NOLA GROUP. Stawka czynszu za wynajem wynosi 12 zł/ m2 netto – mówi rzecznik Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu Karolina Wojciechowska.

ZGM wynajął również obiekt forteczny B-58 przy Szosie Lubickiej o powierzchni 122,80 m2 ze stawką czynszu w wysokości 1,15 zł/m2 netto. Zwycięską ofertę złożył Piotr Klepacki. Obiekt najprawdopodobniej zostanie przeznaczony na cele magazynowe i spotkania Grupy Rekonstrukcji Historycznej 63. Pułku Piechoty z Torunia.

Z kolei zwycięską ofertę na parterowy lokal użytkowy o powierzchni 11,24 m2 przy ul. Olimpijskiej/Kusocińskiego 2 z przeznaczeniem na działalność handlową, wynajęty został Wisławie Stec. Stawka czynszu za 1 m2 wynosi 13,00 zł netto.