Podejmij wyzwanie smaku Pepsi w Toruniu!

Wyzwanie smaku można podjąć do niedzieli, w godzinach od 12.00 do 20.00 (fot. nadesłane)

Od piątku 28 sierpnia kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi jest w Toruniu! Na Błoniach Nadwiślańskich, na terenie festiwalu Bella Skyway, w ramach „ślepych testów”, wszyscy chętni mogą  spróbować dwóch napojów typu cola i wybrać ten, który smakuje im bardziej.

– Podczas zabawy oba napoje są schładzane do takiej samej temperatury i przelewane ze świeżo otwartych puszek – relacjonuje Małgorzata Skonieczna, z działu promocji Pepsi. – Uczestnik testu nie wie, który napój jest w danym kubeczku, więc podejmując decyzję kieruje się tylko preferencjami smakowymi.

Wyzwanie Smaku Pepsi można podejmować od 28 do 30 sierpnia br. w godzinach 12:00-20:00.

Trzeci wymiar smaku!

To już trzecia edycja kultowej akcji Wyzwanie Smaku Pepsi. W 2014 r. wzięło w niej udział ponad 100 000 osób w całej Polsce, a 60% z nich wybrało smak Pepsi!

Lato 2015 w całej Polsce upływa pod znakiem Wyzwania Smaku Pepsi. Odwiedziliśmy już ponad połowę z 40 zaplanowanych lokalizacji na terenie całej Polski. Towarzyszymy Wam nad morzem, w górach, nad jeziorem i podczas letnich festiwali. Gwarantujemy świetną zabawę i niezwykłe atrakcje! Już teraz zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy na evencie Wyzwanie Smaku Pepsi w Toruniu!powiedział Michał Szewczyk, Brand Manager Pepsi Poland. 

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi eventami Wyzwania Smaku Pepsi i sprawdzić, czy ekipa Pepsi pojawi się tego lata w Waszej okolicy, śledźcie stronę www.pepsi.pl oraz profil Pepsi na Facebooku.