Policja poszukuje kierowcy, który przejechał po stopie chłopca

Fot. Łukasz Piecyk

– Szary pojazd przejechał mi po stopie – tak 7-latek poinformował swoich rodziców o zdarzeniu, które miało miejsce przy jednym z bloków na osiedlu Rubinkowo. Maluch ma złamany palec u nogi, policjanci apelują zaś o zgłaszanie się świadków wypadku.

– W sobotę 26 sierpnia do komisariatu zgłosił się ojciec małego chłopca, który zawiadomił o wypadku do jakiego doszło około godziny 18:00 – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń. – Jak się okazało na ul. Filomatów Pomorskich w Toruniu, znajdującemu się w strefie zamieszkania 7 – letniemu chłopcu kierowca pojazdu w szarym kolorze przejechał po stopie. To spowodowało złamanie palca prawej stopy. Rodzice od razu zawieźli syna do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

Policjanci apelują do świadków tego zdarzenia. Jeżeli ktokolwiek kojarzy przytoczone fakty lub był świadkiem tego zdarzenia proszony jest o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatem Policji Toruń Rubinkowo pod numerem telefonu 56 641 25 70, 997 lub 112.

Posted Under