Policja poszukuje mężczyzny, który pobił przechodnia [wideo]

Fot. kadr z filmu

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują mężczyzny, który przed jednym ze sklepów spożywczych pobił pokrzywdzonego. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych, świadków. 

Do zdarzenia doszło 23 października, około godziny 21.20 przy ulicy Bema. Pokrzywdzony, po wyjściu ze sklepu spożywczego, zaczepiony został przez nieznanego mu mężczyznę. Ten uderzył go w twarz, a następnie kilkukrotnie kopnął. W wyniku zdarzenia zgłaszający doznał urazów głowy i naruszenia czynności narządów ciała na okres powyżej 7 dni.

– W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu pobliskiego sklepu spożywczego – tłumaczy mł. asp. Wojciech Chrostowski z KMP Toruń. – Na nagraniu został zarejestrowany mężczyzna, którego pokrzywdzony rozpoznał jako sprawcę tego zdarzenia.

Rysopis: wieko około 25-30 lat, krępa budowa ciała, krótkie blond włosy. Tego dnia ubrany był w czarną kurtkę do pasa z żółtymi wstawkami w okolicy kołnierza i jasne dresowe spodnie.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na nagraniu.

Kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny (56) 641-24-52 (07) lub 997 i 112.