Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w okolicach Barbarki

Byliście świadkami wypadku? Skontaktujcie się z toruńską policją (fot. nadesłane)

Toruńscy policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło w minioną środę w okolicach toruńskiej Barbarki. Funkcjonariusze proszą zgłaszać się osobiście do Wydziału   Kryminalnego KMP w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, pok. 303  lub skontaktować się z wydziałem telefonicznie.

W minioną środę opisywaliśmy tragiczny  w skutkach wypadek do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej numer 553.

Przypomnijmy:

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierowca citroena picasso jadący tą trasą  w kierunku Torunia nagle wypadł  z drogi i uderzył dachem pojazdu w drzewo. 34- letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

– Ustalenia policjantów świadczą o tym, że  w dniu 28.01.2015r. ok. godz. 09:00 w na granicy administracyjnej Torunia w okolicach Barbarki, na 7.8 km drogi numer 553, w trakcie manewru  wyprzedzania kolumny pojazdów przez kierowcę citroena, doszło do kontaktu dwóch pojazdów jadących w kierunku Torunia – relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy toruńskiej policji.  – Zderzył się tam pojazd m-ki citroen xsara picasso z pojazdem m-ki renult laguna. W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem m-ki citroen stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył  dachem pojazdu w drzewo.

Funkcjonariusze prowadzący czynności w tej sprawie proszą o pilny ,kontakt  wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia i mogą wnieść nowe okoliczności do prowadzonego postępowania.

– W  przedmiotowej sprawie prosimy o kontakt z  – Wydziałem  Kryminalny KMP w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, pok. 303 tel. 641-26-38 lub 641-26-06, sekretariat tel. 641-26-07, lub 112 – informuje oficer prasowy.