Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Torunia

Mężczyzna zaginął w 2005 roku (fot. Łukasz Piecyk)

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują 31-letniego Radosława Kraski. Zaginiony wyszedł z domu w grudniu 2005 roku i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują Radosława Kraski. Zaginiony mieszkał w Toruniu przy ul. Reja. 18 grudnia 2005 roku około godz. 17:00 wyszedł z domu. Nie informował nikogo gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Bliscy zgłosili jego zaginięcie kilka dni po fakcie. W chwili zaginięcia Radosław Kraska miał 20 lat, obecnie 31 lat.

Rysopis zaginionego: około 180 cm wzrostu, sylwetka szczupła, wysmukła, szare oczy . Ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, brązowy polar z kapturem, spodnie jeansowe (niebieskie), czarną czapkę z daszkiem, biało czarne buty sportowe.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji,  które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Toruniu tel. (056) 641 23 95 (23 99) oraz 997 i 112.

inline (1)