Policjanci nadal szukają Remigiusza Baczyńskiego

Fot. policja

Policjanci nadal poszukują zaginionego Remigiusza Baczyńskiego. Dzisiaj (21.02) mundurowi już po raz kolejny przeszukiwali nadbrzeża Wisły. Działania policjantów wspomagał poduszkowiec. Nie natrafiono na żaden dodatkowy ślad przybliżający policjantów do wyjaśnienia tej sprawy. Funkcjonariusze nadal analizują wszystkie dowody i poszukują rozwiązania tej zagadki.

Dzisiaj (21.02) funkcjonariusze Zespołu Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pomimo trudnych warunków atmosferycznych kontynuowali poszukiwania śladów, które mógł pozostawić Remigiusz Baczyński. Mężczyzna w nocy z 30/31 grudnia 2016 roku wyszedł z lokalu przy ul. Kopernika w Toruniu i do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania. Dzisiaj w poszukiwaniach wspomagał policjantów poduszkowiec należący do Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W czasie, gdy z poduszkowca sprawdzany był brzeg od strony wody policjanci przeszukiwali nadbrzeże od strony lądu. Ratownicy z pokładu poduszkowca poszukiwania rozpoczęli od rejonu tarasu widokowego w okolicach ul. Majdany by następnie pokierować się nurtem w stronę Starego Torunia. W tym czasie policjanci przeszukiwali okolice przystani AZS i wejścia do portu zimowego. Podczas działań policjanci nie natrafili na żadne ślady przybliżające ich do wyjaśnienia tej sprawy.

Nadal apelujemy do wszystkich osób, które mogą pomóc w tej sprawie o kontakt z numerami 997, 112 lub 56 641 25 70 lub 56 641 25 56.

Posted Under