Poszukiwana 16-latka jest cała i zdrowa – informację przekazała mama dziewczyny

Fot. materiały udostępnione

O szczęśliwym finale poszukiwań 16-letniej mieszkanki Torunia poinformowała jej mama. Nela jest cała i zdrowa. Kilka minut wcześniej toruńska policja prosiła o udostępnienie w mediach wiadomości o akcji poszukiwawczej nastolatki.

***

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Toruń Śródmieście prowadzą czynności poszukiwawcze związane ze zgłoszeniem zaginięcia 16- letniej Neli Ciwińskiej, która w dniu 18 lutego 2017 roku o godz. 23:30 wyszła z miejsca zamieszkania koleżanki tj. Toruń ul. Derdowskiego i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W dniu 18.02.2017r. o 23:30 Nela Ciwińska, lat 16 wyszła z mieszkania koleżanki przy ul. Derdowskiego w Toruniu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziewczynka ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, długie, twarz okrągła, nos prosty. W chwili zaginięcia ubrana była kurtkę koloru czarnego z elementami futerka na kapturze, spodnie jeans koloru jasnego – przylegające, buty –sportowe koloru czarnego NIKE. Miała przy sobie walizkę na kółkach koloru granatowego, dużą torebkę koloru czarnego, telefon komórkowy i prawdopodobnie legitymację szkolną.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji lub mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym KP Toruń Śródmieście tel. 56-641-24 07, 56-641-24 52 lub z Pogotowiem Policji nr „997” lub numerem alarmowym 112.

Posted Under