Policjanci spotkali się z mieszkańcami toruńskich osiedli

Spotkanie odbyło się z inicjatywy Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Toruniu (fot. policja)

Policjanci z toruńskiej komendy spotkali się z mieszkańcami toruńskich osiedli Lelewela i Kołłątaja. Funkcjonariusze rozmawiali z lokalną społecznością o bezpieczeństwie na tych osiedlach. Kolejne spotkania zaplanowane są już w najbliższym czasie.

Wczoraj (21.10) funkcjonariusze toruńskiej komendy wraz z naczelnikiem Wydziału Prewencji komisariatu na Śródmieściu spotkali się w klubie „Kameleon” przy ul. Tuwima 9 z mieszkańcami toruńskich osiedli Lelewela i Kołłątaja. Podczas rozmów zostały poruszone sprawy związane z bezpieczeństwem, ograniczeniem przestępczości oraz zminimalizowaniu poczucia zagrożenia na osiedlach. Dzięki takiej dyskusji wypracowane metody współpracy mogą być jeszcze skuteczniejsze.

Wizyty mundurowych u lokalnych społeczności będą miały ciąg dalszy. Już 28 października odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Osiedla Młodych i ul. Kochanowskiego oraz Osiedla Letnia, zaś 4 listopada odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Osiedla Chrobrego i Dekerta. Wszystkie spotkania na godz. 17:00 w Klubie „Kameleon” przy ul. Tuwima 9.