Policjanci spotkali się z przedszkolakami nad Wisłą [Zdjęcia]

Pociechy czynnie brały udział w pogadance i wykazały duże zainteresowanie poruszanymi tematami (fot. nadesłane)

Toruńscy policjanci spotkali się we środę z przedszkolakami. Funkcjonariusze tłumaczyli jak bezpiecznie zachować się nad wodą. Jedną z atrakcji przygotowanych przez stróżów prawa były policyjne motorówki, które każdy maluch mógł obejrzeć z bliska. 

– W siedzibie Zespołu Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych funkcjonariusze z toruńskiej komendy gościli maluchy z Przedszkola Niepublicznego ,,Kasztanek” w Toruniu – relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń. –  Mundurowi wspólnie z przedstawicielem toruńskiego WOPR rozmawiali z dziećmi na temat bezpiecznego zachowania nad wodą. Omówiono, jak należy zachowywać się podczas letniego wypoczynku, aby nie doszło do niebezpiecznych sytuacji zagrażających ich bezpieczeństwu.

Pociechy czynnie brały udział w pogadance i wykazały duże zainteresowanie poruszanymi tematami. Prawdziwą frajdą były motorówki policyjne, które każdy maluch mógł obejrzeć z bliska. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodki upominek oraz opaskę odblaskową.