Policjanci z Podgórza zatrzymali złodzieja

(fot. archiwum)

O kradzieży, podczas odpraw do służby dowiedzieli się wszyscy policjanci z komisariatu na Podgórzu. Jeden z patroli prewencji zauważył człowieka opisanego przez pokrzywdzoną. W trzy dni od zgłoszenia 50- latka mogła odebrać z rąk policjantów odzyskaną przez nich jej własność.

W miniony poniedziałek (12.06.) około południa , policjanci prewencji z Komisariatu Policji Toruń Podgórz patrolując ul. Poznańską zauważyli jadącego rowerem mężczyznę, który rysopisem odpowiadał sprawcy kradzieży roweru.

Do tego zdarzenia doszło w dniu 9 czerwca. Kobieta pozostawiła rower około godziny 13:00 przed jednym z Urzędów Pocztowych na Podgórzu. Gdy wychodziła, zauważyła jak jakiś mężczyzna odjeżdża nim, jednak nie zdołała go zatrzymać. Pokrzywdzona bardzo dokładnie opisała swój rower, ponadto zapamiętała wiele szczegółów z wyglądu sprawcy. O tym zdarzeniu podczas odpraw do służby dowiedzieli się wszyscy policjanci. Jeden z patroli z komisariatu na Podgórzu zauważył człowieka opisanego przez 50 letnią kobietę. Mężczyzna trafił na komisariat, gdzie usłyszał zarzut popełnienia wykroczenia. Pokrzywdzona z rąk policjantów mogła odebrać swoją własność.

Teraz 65-latek odpowie za popełnione wykroczenie. O wymiarze jego kary zdecyduje sąd.

Posted Under