Policjanci z Rubinkowa zatrzymali mężczyznę z narkotykami

Fot. Łukasz Piecyk

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zatrzymali 32-latka, który miał przy sobie ponad 6 gramów amfetaminy i ponad 3 gramy marihuany. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności wyrzucając zawiniątko z narkotykiem. Na nic się to jednak zdało, bo czujni policjanci zauważyli podejrzane zachowanie. Teraz mężczyźnie może grozić do 3 lat wiezienia. 

We worek, 4 kwietnia, krótko przed północą mundurowi z komisariatu na toruńskim Rubinkowe podczas patrolowania okolic ul. Lubickiej zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Na widok policjantów zaczął zachowywać się bardzo nerwowo i odrzucił od siebie jakieś zawiniątko.

– Mundurowi podejrzewali, że mogły się tam znajdować zabronione substancje – tłumaczy sierż. szt. Wojciech Chrostowski z toruńskiej komendy. – Podczas legitymowania i dokładnego sprawdzenia okazało się, że mężczyzna odrzucił od siebie woreczek z zielonym suszem. Nie uszło to uwadze funkcjonariuszy. Dodatkowo policjanci odnaleźli u 32-latka kolejny woreczek z białym proszkiem.

„Amator” zakazanego towaru trafił prosto do policyjnej celi. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie ponad 6 gramów amfetaminy i ponad 3 gramy marihuany. 32-latek już usłyszał zarzut za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Posted Under